Susisiekite su mumis: +37065767707 , [email protected]
Užkandžiai ir maistas renginiams - Soul Kitchen Vilnius

Tortai

Pagrindinis»Tortai

Kai išgirstate žodį „tortas“, kokios mintys jus užplūsta? Pabandysime atspėti, galbūt „šventė“ ir „saldu“? Juk visų svarbiausių švenčių finalinis akordas ir laukiamiausia saldi akimirka – tortas! Bet ar galėtų būti kitaip, juk tai elegantiško grožio ir saldžios skonių vaivorykštės duetas, kas galėtų atsispirti burnoje tirpstančiam biskvitui, apgobtam dangiškai skanaus kremo… Jau tįsta seilė? Tortų užsakymas Vilniuje  labai paprastas, tiesiog susisiekite su mumis.

Sakoma, kad kiekvienai pelėdai, jos pelėdžiukas pats gražiausias. O mums skaniausi tortai yra mūsų pačių. Bet ne vien dėl „pelėdos ir pelėdžiuko“ efekto, bet ir todėl, kad žinome iš ko jie pagaminti. Jei jus neramina torto kaina, siūlome atkreipti dėmesį į sudedamąsias dalis: kuo tortas pigesnis, tuo ingredientų sąrašas ilgesnis, o iš jų pusės net nesate girdėję. Mūsų virtuvėje nėra augalinių riebalų, konservantų ar kitų žalingų priedų, o dažus naudojame tik jei klientas to nori. Kokybę garantuojame!

Soulkitchen virtuvėje gimsta įspūdingai gražūs ir skanūs tortai Vilniuje. Nors dažniausiai jie iškeliauja ant gimtadienio šventės stalo, tačiau mūsų spektras kur kas platesnis.  Vaikiški tortai Vilniuje gali išpildyti bet kurio mažojo smaližiaus svajonę, o mūsų sukurti kelių aukštų vestuviniai tortai papuošė ne vieną vestuvių puotą. Esame kepę daugybę tortų, kurie tapo įmonių dovanomis, mergvakarių ar bernvakarių staigmena, krikštynų puošmena, naujųjų metų saldžiuoju fejerverku, o kartais geram tortui net nereikia progos. Domina tortai Vilniuje, kainos? Užpildykite užklausą mūsų puslapyje ir mes su jumis susisieksime.

Mes manome, jog tortų gamyba – tai menas. Torto skonis ir išvaizda yra du neatsiejami dalykai, kaip vežimas ir ratai. Todėl tortų dekoravimas mums tiek pat svarbus, kaip ir tai, kas slypi viduje. Soulkitchen tortus savo nuožiūra puošiame rankų darbo dekoracijomis, sezoniniais vaisias ir uogomis, tuo, ką tuo metu dovanoja gamta, bet jei norite kažko ypatingo ir išskirtinio, būtinai pasidalinkite savo fantazijomis su mumis, nes mes visada stengiamės įgyvendinti klientų norus. Galime papuošti tortą gyvomis gėlėmis, valgomu auksu, valgomaisiais perlais, net gi žaislais, ar tiesiog norimu užrašu iš šokolado. Tortų užsakymas Vilniuje  – elektroniniu paštu, telefonu arba Facebook privačia žinute.

Skanūs tortai Vilniuje gaminami ir atsiimami mūsų virtuvėje, Naujamiestyje, bet galime pristatyti ir į jūsų nurodytą vietą, ypač, jei tai trijų aukštų ir 10 kilogramų sveriantis gražuolis – vestuvinis tortas. Mūsų tikslas yra, kad jūsų šventė nesukeltų jums rūpesčių. Primename, jog tortai vilniuje, kainos ir visa kita informacija  – telefonu, el. paštu, arba užklausa mūsų puslapyje.