Maisto pristatymas į vietą

Mūsų produkcijos pristatymas

Po Soulkitchen stogu kasdien gimsta magija, nepakartojami kvapai kutena nosį, nes patyrę kulinarai ir konditeriai nepailsdami ruošią aukščiausios kokybės maistą pačioms įvairiausioms šventėms ir renginiams. O puikiausia dalis ta, kad visas tas skonio menas gali iškeliauti ten, kur tik jo norėsite jūs, nes viena iš papildomų mūsų paslaugų yra maisto pristatymas į vietą, kurioje rengiate savo asmeninę šventę ar oficialų renginį. Nesvarbu, ar tai banketai, ar furšetai, ar vieno kąsnio užkandžiai vakarėliui, ar gardieji mūsų desertai, viską galime pristatyti Vilniuje ir jo ribose. Ypatingo atsargumo ir delikatumo reikalauja įmantrūs desertai, ypač kelių aukštų vestuviniai tortai, kurie daug sveria, yra aukšti ir turi būti vežami itin atsargiai, tad jeigu neturite tinkamo transporto, maisto pristatymas į vietą yra vienintelė išeitis ir problemos sprendimas.

Kur ir kaip pristatome?

Soulkitchen virtuvė yra įsikūrusi Vilniuje, tad savo gaminius pristatome Vilniaus mieste ir jo ribose bei aplinkiniuose rajonuose, tačiau kiekvienas atvejis individualus, tad jeigu jūsų ypatinga šventė planuojama sodyboje už Vilniaus ribų ar kitoje jums svarbioje vietoje, susisiekite ir aptarsime pristatymo galimybes.
Įprastai savo gaminius pristatome tam skirtuose daugkartiniuose induose, bet esant kliento norams, galime atvežti vienkartinėje taroje su vienkartiniais serviravimo padėklais, kurių mums nereikės grąžinti, o maistas šventėms netaps rūpesčiu. Jei kyla klausimų, atsiųskite užklausą el.paštu: [email protected], arba susisiekite telefonu +37061585777