Susisiekite su mumis: +37065767707 , [email protected]
Užkandžiai ir maistas renginiams - Soul Kitchen Vilnius

Desertai

Pagrindinis»Desertai

Gyvenimas nebūtų toks spalvingas ir gražus, jei ne skanūs desertai. Mes patys tai puikiai žinome, net ir niūriausią dieną, kai stinga energijos ir entuziazmo, net ir paprastas, su meile pagamintas ir kruopščiai papuoštas desertas stiklinėje jums sužadins maloniausius pojūčius, o skonių simfonija užgros pirmu smuiku, nė nepastebėsite, jog užmiršote dienos rūpesčius nors ir keliolikai minučių. „Skaniausi desertai Vilniuje!“ sako mūsų produkcijos paskanavę klientai, o mes nedrįstame jais abejoti. Juos ruošiame kuo įvairiausius, pagal skirtingų šalių virtuvių tradicijas, nuo prancūziškų, iki amerikietiško stiliaus, nuo sodrių šokoladinių, iki lengvų ir gaivių vaisinių, nuo pyragų, iki sausainių. Ledai, morengai, putėsiai, cheesecake‘kai, macarons, eklerai, tortai, browniai ir daugybė kitų… Visi šie desertai Vilniuje po vienu stogu, iš mylinčių Soulkitchen konditerių rankų.

Garantuojame šviežumą! Ne tik skaniausi desertai Vilniuje, bet ko gero ir šviežiausi, nes pagaminti tik pagal jūsų užsakymą ir kartais klientų rankas pasiekia dar šiltutėliai. Mes neturime vitrinų ir jose savo desertų nelaikome ištisas savaites, dėl to mums nereikia naudoti konservantų ar augalinių riebalų stabilumui išlaikyti. Net jeigu ir dvejojate dėl trumpo galiojimo laiko, skanūs desertai ilgai šaldytuve neužsibus, tai galime pažadėti!

Skaniausi desertai Vilniuje  – ne vien tik prie kavos! Nors su kava ar arbata desertus per pietų pertraukėlę skanaujame dažniausiai, bet ypatingoms progoms jie tinka dar labiau: desertai vestuvėms, gimtadieniams ar krikštynoms, desertai konferencijoms ar seminarams, desertai verslo susitikimams… Tiesiog įvardykite progą, o mes jai paruošime tinkamiausią saldėsį. Reikia su įmonės logotipu? Paruošime. Norite torto su pasveikinimu? Vieni juokai. Jūsų atžala pageidauja morengiukų būtinai su vienaragio spalvomis? Visai nesudėtinga. Susisiekite, o mes pasistengsime išpildyti jūsų norus.

Soulkitchen desertai Vilniuje pristatomi pagal jūsų poreikius. Jeigu, pavyzdžiui, rengiate vestuvių puotą, o vestuviniai saldumynai yra svarbi jos dalis, tad jums nereikės rūpintis kaip atsivežti tą vienetinį gražuolį, trijų aukštų, individualaus dekoro vestuvinį tortą, mes jums jį pristatysime tiesiai į vietą, kad per jūsų svarbiausią gyvenimo šventę nesuktumėte galvos dėl smulkmenų. Dėl visų jums kilusių klausimų ir detalių kreipkitės tiesiogiai telefonu +37061585777 ar el. paštu [email protected], arba palikite užklausą mūsų internetiniame puslapyje.

 • Profiteroliai

  Kaina: 0,95 
  Į krepšelį Skaityti plačiau
 • Kanelės

  Kaina: 1,00 
  Į krepšelį Skaityti plačiau
 • Į krepšelį Skaityti plačiau