Banketai ir furšetai

Banketai ir furšetai

Daugeliui iškilminga šventė ar puota dažnai kelia asociacijas su žodžiais banketas ar furšetas, tačiau suruošti šventei patiekalus ir desertus, apskaičiuoti kiekius, porcijas ir viską suserviruoti yra tikras galvos skausmas. Čia jums galime padėti mes, nes Soulkitchen specializacija yra išvažiuojamieji furšetai, arba trumpiau tariant – švediškas stalas, ant kurio nugula skaniausi mūsų vieno kąsnio užkandžiai bei desertai, o kiekvienas šventės svečias skanėstus renkasi pats. Nesvarbu ar furšetai vyksta namuose, ar neįprastoje vietoje, maisto ruošimas, atvežimas ir serviravimas yra Soulkitchen rūpestis; tuo ir žavus išvažiuojamasis maitinimas – jums nereikės pajudinti nei pirštelio. Tačiau maisto pristatymas į vietą ir serviravimas yra papildomos paslaugos, kurias galite užsisakyti arba ne, atsižvelgdami į savo poreikius.

Nors dažniausiai organizuojame furšetus, banketai taip pat mums ne svetimi. Gaminame burnoje tirpstančius karštuosius patiekalus ir garnyrus atsižvelgdami į kliento pageidavimus, kuriuos atvežame karštą temperatūrą palaikančiuose induose, tad maistas banketams visada bus garuojantis ir šiltas. Išvažiuojamieji banketai yra tikras iššūkis, nes reikalinga jau minėta speciali įranga, kurią mes mielai paskolinsime jūsų šventei, nesvarbu kur ji vyktų, gamtos apsuptyje, dangoraižio terasoje ar biuro konferencijų salėje.

Jeigu jus domina banketai Vilniuje, skambinkite telefonu +37061585777, arba rašykite mums el.paštu: [email protected], kad gautumėte asmeninį pasiūlymą. Banketų kainos vienam žmogui nustatomos individualiai, nes priklauso nuo daugelio dalykų, susijusių su švente ir kliento poreikiais, svečių pomėgiais, ar bus reikalingi indai ir serviravimas, stalai, staltiesės ir t.t. Susisiekite ir aptarsime visus jums rūpimus klausimus. Mus rasite adresu: Titnago g. 7-50 Vilnius.

Norite suorganizuoti furšetą, kuriame kiekvienas svečias apsitarnautų pats, o jums nereiktų gaišti laiko ieškant kažko naujo, įdomaus ir neragauto, kad furšeto stalas nebūtų nuobodus? Tuomet suformuokite užsakymą Soukitchen.lt puslapio internetinėje parduotuvėje ir išsirinkite jums labiausiai patinkančius vieno kąsnio užkandžius arba susisiekite, kad gautumėte individualų pasiūlymą, kurį paruošime savo nuožiūra, maistas furšetams bus nepamirštamas. Taip pat, informuokite mus, jeigu norėsite papildomų paslaugų, tokių kaip: kava ir arbata, vanduo, puodeliai, lėkštės ir kiti indai, valgymo įrankiai, stalai, staltiesės, dekoras ir t.t.

Banketai ir furšetai